Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1037 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Zatčen Ramush Haradinaj, týden před tím Naser Orić - dva váleční zločinci, které jistojistě pustí Tisk Email

Středa, 17. června 2015 / KrstaricaNa základě mezinárodního zatykače byl dnes ve Slovinsku zatčen Ramush Haradinaj, bývalý vysoký důstojník tzv. Kosovské osvobozenecké armády (UÇK). Zatykač vydalo Srbsko v roce 2006 na základě toho, že je R. Haradinaj důvodně podezřelý z páchání válečných zločinů v letech 1998-9 na území jihosrbské provincie Kosovo a Metochie.


R. Haradinaj je vůdcem kosovsko-albánské politické strany Alience pro budoucnost Kosova.

Haradinaj byl zatčen na letišti ve slovinské Ljubljani, když se vracel ze své oficiální cesty po Německu a Bruselu.

Před několika roky Haradinaje soud pro bývalou Jugoslávii v Haagu (ICTY) osvobodil pro „nedostatek důkazů“. Portálu 'Gazeta Expres' Haradinaj řekl, že se velmi rychle vrátí do Prišitny, a že jedinou jeho ztrátou bylo, že mu uletělo letadlo.

„Nejsme zatčen,“ řekl médiím, ale 'vyčištění' jeho složky ze slovinského zatykače si vyžádá jistý čas. „Prvním letadlem se vrátím do Prištiny,“ tvrdí Haradinaj.

- - -

Poznámka redakce: Je to v krátké době již druhé zatčení jednoho z válečných zločinců figurujících v občansko-etnicko-náboženských válkách v prostoru bývalé Jugoslávie. Ve Švýcarsku byl 10.6. na letišti v Bernu zatčen 'Srebrenický Rambo', bosenský muslim Naser Orić, který má se svými hrdlořezy na svědomí přes 3200 Srbů, žijících ve vesnicích okolo Srebrenice.

Také "demokrat" Naser Orić nosí dnes slušivé obleky a jezdí na západ.

Například 12.6.1992 v obci Zelazje osobně zastřelil 9 neozbrojených Srbů. I on, stejně jako Albánec Haradinaj byl před časem osvobozen haagským Tribunálem ICTY. Zda Švýcarsko vydá Srbsku Oriće k potrestání, záleží jen na soudu kantonu Ženeva.


(zdroj zde)